Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 100 Ürün

Ev Aksesuarları

Evimizde kullandığımız aksesuarlar hem evimizin dekorasyonunun oluşmasına imkân sağlıyor, hem de bizim karakterimizi ortaya koyuyor. Kimi insanlar modern çizgilerden hoşlanırken; kimileri otantik ve tarihi andıran aksesuarlardan hoşlanmaktadır. Eğer siz de evinizi tarihsel ve el emeği bulunan ürünlerle süsleyerek fabrikasyon ürünlerden kaçmayı tercih edenlerdenseniz bakır ev aksesuarları arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan bakır ev aksesuarları kategorimizden istediğiniz ürünü seçerek birbirinden farklı, çeşit çeşit modeller arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz. Böylece evinize hem el emeği ürünlerle oluşturulmuş bir dekorasyon yapabilir, hem de evinizdeki otantik havanın baskınlaşması için katkıda bulunabilirsiniz. İstediğiniz ürünlerden ve modellerden seçerek hemen satın alıp bakır ev aksesuarları ile dekorasyonunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

En Dekoratif Bakır Ev Aksesuarları

Aşağıda saydığımız en dekoratif bakır ev aksesuarları arasından ilgili bölüme tıklayarak modellerimizi görebilirsiniz. Almak istediğiniz modelin ödemesini yaptıktan sonra ürününüz kargoyla evinize kadar gelecektir.

• Bakır Buhurdanlıklar: Evimizde oluşan nazarı ve kötü havayı ortadan kaldırmak için yaptığımız tütsüleri bakır buhurdanlıklar aracılığıyla yaparak dekoratif bir eşya da edinmiş oluruz.

• Bakır Hamam Tasları: Hamam bize ait olan en önemli kültürlerden birisidir. Hamamlarda kullanılan ürünleri evinize getirerek kültürel bir dekorasyon yapabilirsiniz. Bunun için sitemizden bakır hamam tasları satın alabilirsiniz.

• Bakır Gondollar ve Meyvelikler: Salon ve oturma odalarınızda orta sehpalarınıza bakır gondollar ve meyvelikler koyabilirsiniz.

• Bakır Lengeriler: Yemek tasları arasında yer alan bakır lengeriler ile vitrinlerinizi süsleyebilirsiniz.

• Bakır İbrikler: Vitrinlerinize koyabileceğiniz muhteşem dekoratif ürünler arasında bakır ibrikler yer alıyor.

• Bakır Objeler: Evinizin dekorasyonuna katkıda bulunacak bakır objeler arasından seçim yapmak için tıklayabilirsiniz.

• Bakır Panolar: Evinize koyacağınız bakır panolar ile tarihi ve alın terini odalarınıza taşıyabilirsiniz. Böylece farklı ve asil bir görüntüyü yakalayabilirsiniz.

• Bakır Paşa Mangalları: Evleriniz için gösterişli süsler arasında bakır paşa mangalları yer alıyor.

• Bakır Vazolar: Evine otantik hava katmak isteyenler için birbirinden farklı bakır vazolar sitemizde yer alıyor. Bu vazoları ister süs olarak, isterseniz de yapma çiçeklerini koyup yemek masalarınızda bir dekoratif olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?