Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 214 Ürün

Bakır Servis Ekipmanları

Anadolu’dan Selçukluya ve Osmanlı’ya kadar uzanan geçmiş tarihimize baktığımızda bakırın çok önemli bir yere sahip olduğunu görmekteyiz. Günümüzde de evlerimizde kullandığımız servis ekipmanlarını bakır olarak tercih ederek hem evinizde nostaljik bir hava elde edebilirsiniz, hem de otantik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özellikle kadınların mutfakta ve misafire sunduğu ürünlerine çok önem verdiğini biliyoruz. Biz de bu öneme layık olabilecek düzeyde bakır servis ekipmanları konusunda sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Sitemizden inceleyerek alabileceğiniz bu ekipmanlarla misafirlerinizin beğenisini saklayamayacağına emin olabilirsiniz. Mutfağınızda hazırladığınız muhteşem lezzetleri bakır servis ekipmanları ile servis ettiğinizde masanızda muazzam bir görüntü oluşacak. Siz de nostaljiyi, otantikliği ve muazzamlığı bir arada görmek isterseniz bu bakır servis ekipmanları arasından ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

En Otantik Bakır Servis Ekipmanları

Aşağıda sofranızda, mutfağınızda ihtiyacınız olabilecek otantik bakır servis ekipmanları hakkında bilgi verdik. Bu ekipmanlardan hangisini almayı tercih ederseniz hemen tıklayarak seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece birkaç dakika içerisinde satın alarak mutfağınızı yeniden dizayn edebilirsiniz.

· Bakır Pilavlık ve Kayık Sahan: Pilav bizim kültürümüzde sofralarda mutlaka olması gereken yemeklerimizden birisidir. Bu müdavim yemeği bakır pilavlıklarla sunmak masanıza hoş bir görüntü katacaktır.

· Bakır İkramlıklar: Misafirimiz geldiğinde mutlaka bir aperatif ikram ederiz. Lokumlar, çikolatalar bu ikramlıklar arasındadır. Siz de 25 farklı bakır ikramlık arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

· Bakır Bardaklar: Vitrininizde hoş bir görüntü elde edebileceğiniz bakır bardaklar içerisinde 19 farklı seçeneğimiz bulunmaktadır.

· Bakır Sütlükler: Osmanlı sarayının ihtişamını evinize getirmek için bakır sütlük modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

· Bakır Sürahiler: Ayran, su ya da meşrubat koymak için tasarlanan bakır sürahilerin ilginizi çekeceğini düşünmekteyiz.

· Bakır Kahve Setleri: Kahve, kültürümüzün en önemli içeceklerinden birisidir. Osmanlı’dan beri gelen bu lezzeti bakır kahve setleri aracılığıyla sunmak istemez misiniz?

· Bakır Ehli Keyifler: Bu kategorimizde bakır ehli keyifleri ve buz kovalarını görebilirsiniz.

· Bakır Ayran Tasları: Geçmişten gelen tastan ayran içme kültürümüzü siz de sofranıza bakır ayran tasları ile taşıyabilirsiniz.

· Bakır Tepsiler: Biz büyüklerimizden bir fincan kahveyi bile tepsiyle götürmeyi öğrendik. İşte bu kültürü bakır tepsiler ile yaşatmaya ne dersiniz?

· Bakır Şekerlikler: Çayın yanında mutlaka götürdüğümüz şekerlikleri bakırdan seçerek misafirlerinize nostaljik anlar yaşatabilirsiniz.

· Bakır Çorba Kaseleri: Yemek soframızın başlangıçları ve bin bir çeşit çorba seçeneklerinin bulunduğu mutfağımızda bakır çorba kaseleri kullanmak mükemmel seçim olacaktır.

· Bakır Yemek Tabakları: Sofranıza dizdiğiniz bakır yemek tabakları ile misafirlerinizin ilgisini çekebileceksiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?